درمانکده
دکتر مهرشاد جمالی

دکتر مهرشاد جمالی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مهرشاد جمالی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مهرشاد جمالی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهرشاد جمالی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهرشاد جمالی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهرشاد جمالی چیست؟

دکتر مهرشاد جمالی متخصص رادیولوژی هستند.

زودترین نوبت دکتر مهرشاد جمالی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهرشاد جمالی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهرشاد جمالی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهرشاد جمالی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرشاد جمالی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهرشاد جمالی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهرشاد جمالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرشاد جمالی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مهرشاد جمالی

دکتر مهرشاد جمالی متخصص رادیولوژی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرشاد جمالی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 88063 هستند. آدرس مطب دکتر مهرشاد جمالی تهران است. شما میتوانید از دکتر مهرشاد جمالی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مهرشاد جمالی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرشاد جمالی

دکتر مهرشاد جمالی دارای مدرک متخصص رادیولوژی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرشاد جمالی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرشاد جمالی متخصص رادیولوژی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر