درمانکده
دکتر نوشین کاشانی پور

دکتر نوشین کاشانی پور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نوشین کاشانی پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نوشین کاشانی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نوشین کاشانی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نوشین کاشانی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نوشین کاشانی پور چیست؟

دکتر نوشین کاشانی پور متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر نوشین کاشانی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نوشین کاشانی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نوشین کاشانی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نوشین کاشانی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نوشین کاشانی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نوشین کاشانی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نوشین کاشانی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوشین کاشانی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نوشین کاشانی پور

دکتر نوشین کاشانی پور متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نوشین کاشانی پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 111319 هستند. آدرس مطب دکتر نوشین کاشانی پور تهران است. شما میتوانید از دکتر نوشین کاشانی پور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نوشین کاشانی پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نوشین کاشانی پور

دکتر نوشین کاشانی پور دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نوشین کاشانی پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نوشین کاشانی پور متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر