درمانکده
دکتر هانیه علم بیگی

دکتر هانیه علم بیگی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر هانیه علم بیگی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر هانیه علم بیگی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر هانیه علم بیگی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر هانیه علم بیگی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر هانیه علم بیگی چیست؟

دکتر هانیه علم بیگی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر هانیه علم بیگی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر هانیه علم بیگی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر هانیه علم بیگی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر هانیه علم بیگی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر هانیه علم بیگی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر هانیه علم بیگی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر هانیه علم بیگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هانیه علم بیگی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر هانیه علم بیگی

دکتر هانیه علم بیگی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر هانیه علم بیگی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 132967 هستند. آدرس مطب دکتر هانیه علم بیگی تهران است. شما میتوانید از دکتر هانیه علم بیگی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر هانیه علم بیگی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر هانیه علم بیگی

دکتر هانیه علم بیگی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر هانیه علم بیگی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر هانیه علم بیگی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر