درمانکده
دکتر حامد جوادیان

دکتر حامد جوادیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حامد جوادیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر حامد جوادیان

مطب زعفرانیه

زعفرانیه - خیابان مقدس اردبیلی - بین شیرین و ملکی - پلاک 98 - ساختمان پالم - واحد 202

هنوز بیمارهای دکتر حامد جوادیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حامد جوادیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حامد جوادیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حامد جوادیان چیست؟

دکتر حامد جوادیان متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر حامد جوادیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حامد جوادیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حامد جوادیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حامد جوادیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حامد جوادیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حامد جوادیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حامد جوادیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حامد جوادیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر حامد جوادیان

دکتر حامد جوادیان متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حامد جوادیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 131313 هستند. آدرس مطب دکتر حامد جوادیان زعفرانیه - خیابان مقدس اردبیلی - بین شیرین و ملکی - پلاک 98 - ساختمان پالم - واحد 202 است. شما میتوانید از دکتر حامد جوادیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حامد جوادیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حامد جوادیان

دکتر حامد جوادیان دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حامد جوادیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حامد جوادیان متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط