درمانکده
دکتر بهاره شمس

دکتر بهاره شمس

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 11:50

آدرس مطب دکتر بهاره شمس

مطب خیابان شهیدکلاهدوز (دولت )

خیابان شهیدکلاهدوز (دولت ) - نبش کوچه سلیمی - ساختمان سپیدار - بلوک B طبقه پنجم واحد 33

هنوز بیمارهای دکتر بهاره شمس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهاره شمس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهاره شمس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهاره شمس چیست؟

دکتر بهاره شمس دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر بهاره شمس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهاره شمس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهاره شمس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهاره شمس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهاره شمس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهاره شمس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهاره شمس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهاره شمس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر بهاره شمس

دکتر بهاره شمس دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهاره شمس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 19 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 96638 هستند. آدرس مطب دکتر بهاره شمس خیابان شهیدکلاهدوز (دولت ) - نبش کوچه سلیمی - ساختمان سپیدار - بلوک B طبقه پنجم واحد 33 است. شما میتوانید از دکتر بهاره شمس خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر بهاره شمس 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر بهاره شمس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهاره شمس

دکتر بهاره شمس دارای مدرک متخصص ایمپلنت و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهاره شمس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهاره شمس دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر