درمانکده
دکتر نوید مدرس موسوی

دکتر نوید مدرس موسوی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر نوید مدرس موسوی

مطب خیابان ستارخان

خیابان ستارخان - بعد از بهبودی - به سمت توحید- جنب پمپ بنزین -پلاک 180 - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر نوید مدرس موسوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نوید مدرس موسوی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نوید مدرس موسوی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نوید مدرس موسوی چیست؟

دکتر نوید مدرس موسوی دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر نوید مدرس موسوی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نوید مدرس موسوی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نوید مدرس موسوی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نوید مدرس موسوی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نوید مدرس موسوی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نوید مدرس موسوی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نوید مدرس موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نوید مدرس موسوی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نوید مدرس موسوی

دکتر نوید مدرس موسوی دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نوید مدرس موسوی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 78321 هستند. آدرس مطب دکتر نوید مدرس موسوی خیابان ستارخان - بعد از بهبودی - به سمت توحید- جنب پمپ بنزین -پلاک 180 - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر نوید مدرس موسوی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نوید مدرس موسوی 13 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نوید مدرس موسوی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نوید مدرس موسوی

دکتر نوید مدرس موسوی دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نوید مدرس موسوی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نوید مدرس موسوی دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر