دکتر نوید مدرس موسوی

دکتر نوید مدرس موسوی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 12:40

آدرس مطب دکتر نوید مدرس موسوی

مطب خیابان ستارخان

خیابان ستارخان - بعد از بهبودی - به سمت توحید- جنب پمپ بنزین -پلاک 180 - طبقه دوم

هنوز بیمارهای دکتر نوید مدرس موسوی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر نوید مدرس موسوی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر نوید مدرس موسوی چیست؟

دکتر نوید مدرس موسوی متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان ارتودنسی، عصب کشی، پر کردن دندان، پوسیدگی دندان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر نوید مدرس موسوی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر نوید مدرس موسوی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر نوید مدرس موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر نوید مدرس موسوی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر نوید مدرس موسوی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نوید مدرس موسوی

دکتر نوید مدرس موسوی دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 78321 یکی از متخصصان تهران با بیش از 26 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر نوید مدرس موسوی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر نوید مدرس موسوی :

  • خیابان ستارخان - بعد از بهبودی - به سمت توحید- جنب پمپ بنزین -پلاک 180 - طبقه دوم

تجربه دکتر نوید مدرس موسوی

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های ارتودنسی,عصب کشی,پر کردن دندان,پوسیدگی دندان به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر نوید مدرس موسوی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر نوید مدرس موسوی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر