دکتر کمال بنی هاشمی

دکتر کمال بنی هاشمی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:30

آدرس مطب دکتر کمال بنی هاشمی

مطب پاسداران

پاسداران - ابتدای نگارستان ششم - پلاک 55 - طبقه دوم - واحد 4

هنوز بیمارهای دکتر کمال بنی هاشمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب آقای دکتر کمال بنی هاشمی

gallery-985
gallery-986
gallery-987
gallery-988
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر کمال بنی هاشمی نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر کمال بنی هاشمی چیست؟

دکتر کمال بنی هاشمی متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان دندانپزشکی زیبایی، ارتودنسی، پوسیدگی دندان، آبسه دندان، عصب کشی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر کمال بنی هاشمی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر کمال بنی هاشمی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر کمال بنی هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر کمال بنی هاشمی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر کمال بنی هاشمی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر کمال بنی هاشمی

دکتر کمال بنی هاشمی دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 65461 یکی از پزشکان تهران با بیش از 27 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های دندانپزشکی زیبایی,ارتودنسی,پوسیدگی دندان,آبسه دندان,عصب کشی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر کمال بنی هاشمی استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر کمال بنی هاشمی مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر کمال بنی هاشمی، متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر کمال بنی هاشمی می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر کمال بنی هاشمی :
  • پاسداران - ابتدای نگارستان ششم - پلاک 55 - طبقه دوم - واحد 4
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط