درمانکده
دکتر علیرضا دانشور

دکتر علیرضا دانشور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علیرضا دانشور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علیرضا دانشور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علیرضا دانشور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علیرضا دانشور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علیرضا دانشور چیست؟

دکتر علیرضا دانشور پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علیرضا دانشور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علیرضا دانشور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علیرضا دانشور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علیرضا دانشور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علیرضا دانشور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علیرضا دانشور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا دانشور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا دانشور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علیرضا دانشور

دکتر علیرضا دانشور عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علیرضا دانشور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 43589 هستند. آدرس مطب دکتر علیرضا دانشور تهران است. شما میتوانید از دکتر علیرضا دانشور خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علیرضا دانشور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علیرضا دانشور

دکتر علیرضا دانشور دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علیرضا دانشور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علیرضا دانشور عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر