درمانکده
دکتر معصومه  حقیقی اسکویی

دکتر معصومه حقیقی اسکویی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر معصومه حقیقی اسکویی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر معصومه حقیقی اسکویی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر معصومه حقیقی اسکویی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر معصومه حقیقی اسکویی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر معصومه حقیقی اسکویی چیست؟

دکتر معصومه حقیقی اسکویی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر معصومه حقیقی اسکویی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر معصومه حقیقی اسکویی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر معصومه حقیقی اسکویی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر معصومه حقیقی اسکویی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر معصومه حقیقی اسکویی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر معصومه حقیقی اسکویی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر معصومه حقیقی اسکویی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه حقیقی اسکویی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر معصومه حقیقی اسکویی

دکتر معصومه حقیقی اسکویی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر معصومه حقیقی اسکویی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 50153 هستند. آدرس مطب دکتر معصومه حقیقی اسکویی تهران است. شما میتوانید از دکتر معصومه حقیقی اسکویی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر معصومه حقیقی اسکویی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر معصومه حقیقی اسکویی

دکتر معصومه حقیقی اسکویی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر معصومه حقیقی اسکویی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر معصومه حقیقی اسکویی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر