درمانکده
دکتر رحمان شهابی گیلوان

دکتر رحمان شهابی گیلوان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رحمان شهابی گیلوان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رحمان شهابی گیلوان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رحمان شهابی گیلوان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رحمان شهابی گیلوان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رحمان شهابی گیلوان چیست؟

دکتر رحمان شهابی گیلوان پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر رحمان شهابی گیلوان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رحمان شهابی گیلوان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رحمان شهابی گیلوان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رحمان شهابی گیلوان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رحمان شهابی گیلوان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رحمان شهابی گیلوان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رحمان شهابی گیلوان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رحمان شهابی گیلوان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رحمان شهابی گیلوان

دکتر رحمان شهابی گیلوان عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رحمان شهابی گیلوان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 70422 هستند. آدرس مطب دکتر رحمان شهابی گیلوان تهران است. شما میتوانید از دکتر رحمان شهابی گیلوان خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رحمان شهابی گیلوان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رحمان شهابی گیلوان

دکتر رحمان شهابی گیلوان دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رحمان شهابی گیلوان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رحمان شهابی گیلوان عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر