درمانکده
دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی

دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی چیست؟

دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی

دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 48430 هستند. آدرس مطب دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی تهران است. شما میتوانید از دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی

دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نادر سلیمانی گیلاکجانی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر