درمانکده
دکتر محمود صادقی وزین

دکتر محمود صادقی وزین

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمود صادقی وزین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمود صادقی وزین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمود صادقی وزین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمود صادقی وزین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمود صادقی وزین چیست؟

دکتر محمود صادقی وزین پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمود صادقی وزین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمود صادقی وزین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمود صادقی وزین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمود صادقی وزین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمود صادقی وزین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمود صادقی وزین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمود صادقی وزین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود صادقی وزین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمود صادقی وزین

دکتر محمود صادقی وزین عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمود صادقی وزین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 72854 هستند. آدرس مطب دکتر محمود صادقی وزین تهران است. شما میتوانید از دکتر محمود صادقی وزین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمود صادقی وزین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمود صادقی وزین

دکتر محمود صادقی وزین دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمود صادقی وزین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمود صادقی وزین عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر