درمانکده
دکتر محمدرضا واحدی جو

دکتر محمدرضا واحدی جو

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمدرضا واحدی جو به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمدرضا واحدی جو نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا واحدی جو نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدرضا واحدی جو، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدرضا واحدی جو چیست؟

دکتر محمدرضا واحدی جو پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدرضا واحدی جو چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدرضا واحدی جو را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدرضا واحدی جو مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا واحدی جو در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدرضا واحدی جو رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدرضا واحدی جو مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا واحدی جو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا واحدی جو با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمدرضا واحدی جو

دکتر محمدرضا واحدی جو عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا واحدی جو یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 78951 هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا واحدی جو تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا واحدی جو خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا واحدی جو جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا واحدی جو

دکتر محمدرضا واحدی جو دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا واحدی جو مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا واحدی جو عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر