درمانکده
دکتر سید حسین مرتضوی درچه

دکتر سید حسین مرتضوی درچه

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید حسین مرتضوی درچه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید حسین مرتضوی درچه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید حسین مرتضوی درچه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید حسین مرتضوی درچه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید حسین مرتضوی درچه چیست؟

دکتر سید حسین مرتضوی درچه پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر سید حسین مرتضوی درچه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید حسین مرتضوی درچه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید حسین مرتضوی درچه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید حسین مرتضوی درچه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید حسین مرتضوی درچه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید حسین مرتضوی درچه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید حسین مرتضوی درچه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید حسین مرتضوی درچه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید حسین مرتضوی درچه

دکتر سید حسین مرتضوی درچه عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید حسین مرتضوی درچه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 119057 هستند. آدرس مطب دکتر سید حسین مرتضوی درچه تهران است. شما میتوانید از دکتر سید حسین مرتضوی درچه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید حسین مرتضوی درچه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید حسین مرتضوی درچه

دکتر سید حسین مرتضوی درچه دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید حسین مرتضوی درچه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید حسین مرتضوی درچه عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر