درمانکده
دکتر زهرا شکرریز فومنی

دکتر زهرا شکرریز فومنی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهرا شکرریز فومنی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهرا شکرریز فومنی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهرا شکرریز فومنی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهرا شکرریز فومنی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهرا شکرریز فومنی چیست؟

دکتر زهرا شکرریز فومنی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر زهرا شکرریز فومنی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهرا شکرریز فومنی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهرا شکرریز فومنی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهرا شکرریز فومنی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهرا شکرریز فومنی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهرا شکرریز فومنی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهرا شکرریز فومنی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهرا شکرریز فومنی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر زهرا شکرریز فومنی

دکتر زهرا شکرریز فومنی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهرا شکرریز فومنی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 180289 هستند. آدرس مطب دکتر زهرا شکرریز فومنی تهران است. شما میتوانید از دکتر زهرا شکرریز فومنی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر زهرا شکرریز فومنی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهرا شکرریز فومنی

دکتر زهرا شکرریز فومنی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهرا شکرریز فومنی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهرا شکرریز فومنی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر