درمانکده
دکتر مرتضی واعظ

دکتر مرتضی واعظ

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرتضی واعظ به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی واعظ نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی واعظ نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی واعظ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی واعظ چیست؟

دکتر مرتضی واعظ پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی واعظ چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی واعظ را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی واعظ مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی واعظ در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی واعظ رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی واعظ مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی واعظ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی واعظ با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرتضی واعظ

دکتر مرتضی واعظ عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرتضی واعظ یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 102598 هستند. آدرس مطب دکتر مرتضی واعظ تهران است. شما میتوانید از دکتر مرتضی واعظ خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرتضی واعظ جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرتضی واعظ

دکتر مرتضی واعظ دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرتضی واعظ مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی واعظ عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر