درمانکده
دکتر خدیجه توکلی

دکتر خدیجه توکلی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر خدیجه توکلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر خدیجه توکلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر خدیجه توکلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر خدیجه توکلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر خدیجه توکلی چیست؟

دکتر خدیجه توکلی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر خدیجه توکلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر خدیجه توکلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر خدیجه توکلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر خدیجه توکلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر خدیجه توکلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر خدیجه توکلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر خدیجه توکلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خدیجه توکلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر خدیجه توکلی

دکتر خدیجه توکلی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر خدیجه توکلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 103346 هستند. آدرس مطب دکتر خدیجه توکلی تهران است. شما میتوانید از دکتر خدیجه توکلی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر خدیجه توکلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر خدیجه توکلی

دکتر خدیجه توکلی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر خدیجه توکلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر خدیجه توکلی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر