درمانکده
دکتر تهمینه حیدری

دکتر تهمینه حیدری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر تهمینه حیدری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر تهمینه حیدری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر تهمینه حیدری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر تهمینه حیدری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر تهمینه حیدری چیست؟

دکتر تهمینه حیدری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر تهمینه حیدری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر تهمینه حیدری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر تهمینه حیدری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر تهمینه حیدری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر تهمینه حیدری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر تهمینه حیدری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر تهمینه حیدری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر تهمینه حیدری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر تهمینه حیدری

دکتر تهمینه حیدری عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر تهمینه حیدری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 112089 هستند. آدرس مطب دکتر تهمینه حیدری تهران است. شما میتوانید از دکتر تهمینه حیدری خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر تهمینه حیدری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر تهمینه حیدری

دکتر تهمینه حیدری دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر تهمینه حیدری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر تهمینه حیدری عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر