درمانکده
دکتر اعظم افلاکیان دوست

دکتر اعظم افلاکیان دوست

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اعظم افلاکیان دوست به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اعظم افلاکیان دوست نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اعظم افلاکیان دوست نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اعظم افلاکیان دوست، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اعظم افلاکیان دوست چیست؟

دکتر اعظم افلاکیان دوست پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر اعظم افلاکیان دوست چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اعظم افلاکیان دوست را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اعظم افلاکیان دوست مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اعظم افلاکیان دوست در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اعظم افلاکیان دوست رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اعظم افلاکیان دوست مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اعظم افلاکیان دوست چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اعظم افلاکیان دوست با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر اعظم افلاکیان دوست

دکتر اعظم افلاکیان دوست عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اعظم افلاکیان دوست یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 66918 هستند. آدرس مطب دکتر اعظم افلاکیان دوست تهران است. شما میتوانید از دکتر اعظم افلاکیان دوست خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اعظم افلاکیان دوست جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اعظم افلاکیان دوست

دکتر اعظم افلاکیان دوست دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اعظم افلاکیان دوست مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اعظم افلاکیان دوست عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر