درمانکده
دکتر حجت اله جغتایی

دکتر حجت اله جغتایی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حجت اله جغتایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حجت اله جغتایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حجت اله جغتایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حجت اله جغتایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حجت اله جغتایی چیست؟

دکتر حجت اله جغتایی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حجت اله جغتایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حجت اله جغتایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حجت اله جغتایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حجت اله جغتایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حجت اله جغتایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حجت اله جغتایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حجت اله جغتایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حجت اله جغتایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حجت اله جغتایی

دکتر حجت اله جغتایی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حجت اله جغتایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 58855 هستند. آدرس مطب دکتر حجت اله جغتایی تهران است. شما میتوانید از دکتر حجت اله جغتایی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حجت اله جغتایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حجت اله جغتایی

دکتر حجت اله جغتایی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حجت اله جغتایی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حجت اله جغتایی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر