درمانکده
دکتر میلاد نیک نام عضدی

دکتر میلاد نیک نام عضدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر میلاد نیک نام عضدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر میلاد نیک نام عضدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر میلاد نیک نام عضدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر میلاد نیک نام عضدی ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر میلاد نیک نام عضدی چیست؟

دکتر میلاد نیک نام عضدی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر میلاد نیک نام عضدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر میلاد نیک نام عضدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر میلاد نیک نام عضدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر میلاد نیک نام عضدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر میلاد نیک نام عضدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر میلاد نیک نام عضدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر میلاد نیک نام عضدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میلاد نیک نام عضدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر میلاد نیک نام عضدی

دکتر میلاد نیک نام عضدی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر میلاد نیک نام عضدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 193048 هستند. آدرس مطب دکتر میلاد نیک نام عضدی تهران است. شما میتوانید از دکتر میلاد نیک نام عضدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر میلاد نیک نام عضدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر میلاد نیک نام عضدی

دکتر میلاد نیک نام عضدی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر میلاد نیک نام عضدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر میلاد نیک نام عضدی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر