درمانکده
دکتر علی سلیمان اختیاری

دکتر علی سلیمان اختیاری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی سلیمان اختیاری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی سلیمان اختیاری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی سلیمان اختیاری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی سلیمان اختیاری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی سلیمان اختیاری چیست؟

دکتر علی سلیمان اختیاری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر علی سلیمان اختیاری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی سلیمان اختیاری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی سلیمان اختیاری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی سلیمان اختیاری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی سلیمان اختیاری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی سلیمان اختیاری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی سلیمان اختیاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی سلیمان اختیاری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی سلیمان اختیاری

دکتر علی سلیمان اختیاری عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی سلیمان اختیاری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 157846 هستند. آدرس مطب دکتر علی سلیمان اختیاری تهران است. شما میتوانید از دکتر علی سلیمان اختیاری خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی سلیمان اختیاری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی سلیمان اختیاری

دکتر علی سلیمان اختیاری دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی سلیمان اختیاری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی سلیمان اختیاری عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر