دکتر الهام مرادی

دکتر الهام مرادی

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر الهام مرادی به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر الهام مرادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر الهام مرادی نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر الهام مرادی وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر الهام مرادی چیست؟

دکتر الهام مرادی متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان ارتودنسی، عصب کشی، پر کردن دندان، پوسیدگی دندان، آبسه دندان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر الهام مرادی رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر الهام مرادی چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر الهام مرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر الهام مرادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر الهام مرادی، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر الهام مرادی

دکتر الهام مرادی دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 109983 یکی از متخصصان تهران با بیش از 16 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های ارتودنسی,عصب کشی,پر کردن دندان,پوسیدگی دندان,آبسه دندان به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر الهام مرادی استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر الهام مرادی تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط