درمانکده
دکتر حسین شکرریز

دکتر حسین شکرریز

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر حسین شکرریز

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - بین سمیه و طالقانی - کوچه صدیق - پلاک ۳ - طبقه اول - واحد ۱۰۳

هنوز بیمارهای دکتر حسین شکرریز نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین شکرریز نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین شکرریز، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین شکرریز چیست؟

دکتر حسین شکرریز دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین شکرریز چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین شکرریز را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین شکرریز مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین شکرریز در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین شکرریز رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین شکرریز مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین شکرریز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین شکرریز با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسین شکرریز

دکتر حسین شکرریز دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین شکرریز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 21 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 83913 هستند. آدرس مطب دکتر حسین شکرریز تهران - خیابان شریعتی - بین سمیه و طالقانی - کوچه صدیق - پلاک ۳ - طبقه اول - واحد ۱۰۳ است. شما میتوانید از دکتر حسین شکرریز خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حسین شکرریز 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حسین شکرریز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین شکرریز

دکتر حسین شکرریز دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین شکرریز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین شکرریز دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر