درمانکده
دکتر نیلوفر رحیمی

دکتر نیلوفر رحیمی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر نیلوفر رحیمی

مطب تهران

تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان 19 - ساختمان پزشکان 19 - واحد 12

هنوز بیمارهای دکتر نیلوفر رحیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیلوفر رحیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیلوفر رحیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیلوفر رحیمی چیست؟

دکتر نیلوفر رحیمی دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر نیلوفر رحیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیلوفر رحیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیلوفر رحیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیلوفر رحیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیلوفر رحیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیلوفر رحیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر رحیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیلوفر رحیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر نیلوفر رحیمی

دکتر نیلوفر رحیمی دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیلوفر رحیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 142828 هستند. آدرس مطب دکتر نیلوفر رحیمی تهران - خیابان گاندی جنوبی - خیابان 19 - ساختمان پزشکان 19 - واحد 12 است. شما میتوانید از دکتر نیلوفر رحیمی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر نیلوفر رحیمی 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر نیلوفر رحیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیلوفر رحیمی

دکتر نیلوفر رحیمی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیلوفر رحیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیلوفر رحیمی دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر