درمانکده
مریم انصاری فرد

مریم انصاری فرد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم انصاری فرد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم انصاری فرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مریم انصاری فرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مریم انصاری فرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مریم انصاری فرد چیست؟

مریم انصاری فرد کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت مریم انصاری فرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مریم انصاری فرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مریم انصاری فرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مریم انصاری فرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مریم انصاری فرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مریم انصاری فرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مریم انصاری فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت مریم انصاری فرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره مریم انصاری فرد

مریم انصاری فرد کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. مریم انصاری فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-29457 هستند. آدرس مطب مریم انصاری فرد تهران است. شما میتوانید از مریم انصاری فرد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین مریم انصاری فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مریم انصاری فرد

مریم انصاری فرد دارای مدرک کارشناس مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مریم انصاری فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مریم انصاری فرد کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر