درمانکده
دکتر آناهید آهنگری شیرزی

دکتر آناهید آهنگری شیرزی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آناهید آهنگری شیرزی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آناهید آهنگری شیرزی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آناهید آهنگری شیرزی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آناهید آهنگری شیرزی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آناهید آهنگری شیرزی چیست؟

دکتر آناهید آهنگری شیرزی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر آناهید آهنگری شیرزی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آناهید آهنگری شیرزی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آناهید آهنگری شیرزی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آناهید آهنگری شیرزی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آناهید آهنگری شیرزی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آناهید آهنگری شیرزی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آناهید آهنگری شیرزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آناهید آهنگری شیرزی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آناهید آهنگری شیرزی

دکتر آناهید آهنگری شیرزی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آناهید آهنگری شیرزی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 64922 هستند. آدرس مطب دکتر آناهید آهنگری شیرزی تهران است. شما میتوانید از دکتر آناهید آهنگری شیرزی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آناهید آهنگری شیرزی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آناهید آهنگری شیرزی

دکتر آناهید آهنگری شیرزی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آناهید آهنگری شیرزی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آناهید آهنگری شیرزی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر