درمانکده
دکتر رکسانا رحمتیان

دکتر رکسانا رحمتیان

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رکسانا رحمتیان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رکسانا رحمتیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رکسانا رحمتیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رکسانا رحمتیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رکسانا رحمتیان چیست؟

دکتر رکسانا رحمتیان متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر رکسانا رحمتیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رکسانا رحمتیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رکسانا رحمتیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رکسانا رحمتیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رکسانا رحمتیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رکسانا رحمتیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رکسانا رحمتیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رکسانا رحمتیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رکسانا رحمتیان

دکتر رکسانا رحمتیان متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رکسانا رحمتیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 52342 هستند. آدرس مطب دکتر رکسانا رحمتیان تهران است. شما میتوانید از دکتر رکسانا رحمتیان خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رکسانا رحمتیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رکسانا رحمتیان

دکتر رکسانا رحمتیان دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رکسانا رحمتیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رکسانا رحمتیان متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر