درمانکده
دکتر سیده مریم شاهکوئی

دکتر سیده مریم شاهکوئی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده مریم شاهکوئی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده مریم شاهکوئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده مریم شاهکوئی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده مریم شاهکوئی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده مریم شاهکوئی چیست؟

دکتر سیده مریم شاهکوئی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده مریم شاهکوئی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده مریم شاهکوئی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده مریم شاهکوئی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده مریم شاهکوئی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده مریم شاهکوئی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده مریم شاهکوئی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده مریم شاهکوئی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده مریم شاهکوئی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سیده مریم شاهکوئی

دکتر سیده مریم شاهکوئی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده مریم شاهکوئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 75645 هستند. آدرس مطب دکتر سیده مریم شاهکوئی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده مریم شاهکوئی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده مریم شاهکوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده مریم شاهکوئی

دکتر سیده مریم شاهکوئی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیده مریم شاهکوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده مریم شاهکوئی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر