درمانکده
مرضیه صالحی پورباورصاد

مرضیه صالحی پورباورصاد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرضیه صالحی پورباورصاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرضیه صالحی پورباورصاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از مرضیه صالحی پورباورصاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی مرضیه صالحی پورباورصاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص مرضیه صالحی پورباورصاد چیست؟

مرضیه صالحی پورباورصاد کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت مرضیه صالحی پورباورصاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت مرضیه صالحی پورباورصاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از مرضیه صالحی پورباورصاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین مرضیه صالحی پورباورصاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از مرضیه صالحی پورباورصاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به مرضیه صالحی پورباورصاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت مرضیه صالحی پورباورصاد چقدر است؟

هزینه ویزیت مرضیه صالحی پورباورصاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره مرضیه صالحی پورباورصاد

مرضیه صالحی پورباورصاد کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. مرضیه صالحی پورباورصاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-53724 هستند. آدرس مطب مرضیه صالحی پورباورصاد تهران است. شما میتوانید از مرضیه صالحی پورباورصاد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین مرضیه صالحی پورباورصاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه مرضیه صالحی پورباورصاد

مرضیه صالحی پورباورصاد دارای مدرک کارشناس مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به مرضیه صالحی پورباورصاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از مرضیه صالحی پورباورصاد کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر