درمانکده
دکتر بهرخ فلک الافلاکی

دکتر بهرخ فلک الافلاکی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بهرخ فلک الافلاکی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بهرخ فلک الافلاکی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر بهرخ فلک الافلاکی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر بهرخ فلک الافلاکی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر بهرخ فلک الافلاکی چیست؟

دکتر بهرخ فلک الافلاکی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر بهرخ فلک الافلاکی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر بهرخ فلک الافلاکی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر بهرخ فلک الافلاکی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر بهرخ فلک الافلاکی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر بهرخ فلک الافلاکی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر بهرخ فلک الافلاکی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر بهرخ فلک الافلاکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهرخ فلک الافلاکی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر بهرخ فلک الافلاکی

دکتر بهرخ فلک الافلاکی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر بهرخ فلک الافلاکی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 32662 هستند. آدرس مطب دکتر بهرخ فلک الافلاکی تهران است. شما میتوانید از دکتر بهرخ فلک الافلاکی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر بهرخ فلک الافلاکی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر بهرخ فلک الافلاکی

دکتر بهرخ فلک الافلاکی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر بهرخ فلک الافلاکی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر بهرخ فلک الافلاکی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر