درمانکده
دکتر زهره ایزدی یار

دکتر زهره ایزدی یار

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر زهره ایزدی یار به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر زهره ایزدی یار نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهره ایزدی یار نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهره ایزدی یار، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهره ایزدی یار چیست؟

دکتر زهره ایزدی یار متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر زهره ایزدی یار چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهره ایزدی یار را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهره ایزدی یار مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهره ایزدی یار در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهره ایزدی یار رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهره ایزدی یار مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهره ایزدی یار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهره ایزدی یار با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر زهره ایزدی یار

دکتر زهره ایزدی یار متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهره ایزدی یار یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 18 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 23081 هستند. آدرس مطب دکتر زهره ایزدی یار تهران است. شما میتوانید از دکتر زهره ایزدی یار خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر زهره ایزدی یار جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهره ایزدی یار

دکتر زهره ایزدی یار دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهره ایزدی یار مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهره ایزدی یار متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر