درمانکده
دکتر اکرم قرامحمدی

دکتر اکرم قرامحمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اکرم قرامحمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اکرم قرامحمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اکرم قرامحمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اکرم قرامحمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اکرم قرامحمدی چیست؟

دکتر اکرم قرامحمدی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر اکرم قرامحمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اکرم قرامحمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اکرم قرامحمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اکرم قرامحمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اکرم قرامحمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اکرم قرامحمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اکرم قرامحمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکرم قرامحمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اکرم قرامحمدی

دکتر اکرم قرامحمدی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اکرم قرامحمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97318 هستند. آدرس مطب دکتر اکرم قرامحمدی تهران است. شما میتوانید از دکتر اکرم قرامحمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اکرم قرامحمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اکرم قرامحمدی

دکتر اکرم قرامحمدی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اکرم قرامحمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اکرم قرامحمدی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر