درمانکده
فرشته درایتی

فرشته درایتی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرشته درایتی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرشته درایتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از فرشته درایتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی فرشته درایتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص فرشته درایتی چیست؟

فرشته درایتی کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت فرشته درایتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت فرشته درایتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از فرشته درایتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین فرشته درایتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از فرشته درایتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به فرشته درایتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت فرشته درایتی چقدر است؟

هزینه ویزیت فرشته درایتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره فرشته درایتی

فرشته درایتی کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. فرشته درایتی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-37604 هستند. آدرس مطب فرشته درایتی تهران است. شما میتوانید از فرشته درایتی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین فرشته درایتی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه فرشته درایتی

فرشته درایتی دارای مدرک کارشناس مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به فرشته درایتی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از فرشته درایتی کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر