درمانکده
دکتر فروزان بلوری

دکتر فروزان بلوری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فروزان بلوری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فروزان بلوری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فروزان بلوری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فروزان بلوری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فروزان بلوری چیست؟

دکتر فروزان بلوری متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر فروزان بلوری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فروزان بلوری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فروزان بلوری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فروزان بلوری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فروزان بلوری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فروزان بلوری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فروزان بلوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروزان بلوری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فروزان بلوری

دکتر فروزان بلوری متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فروزان بلوری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73155 هستند. آدرس مطب دکتر فروزان بلوری تهران است. شما میتوانید از دکتر فروزان بلوری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فروزان بلوری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فروزان بلوری

دکتر فروزان بلوری دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فروزان بلوری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فروزان بلوری متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر