درمانکده
دکتر لیلی ابراهیمی

دکتر لیلی ابراهیمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر لیلی ابراهیمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر لیلی ابراهیمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لیلی ابراهیمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لیلی ابراهیمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لیلی ابراهیمی چیست؟

دکتر لیلی ابراهیمی متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر لیلی ابراهیمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لیلی ابراهیمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لیلی ابراهیمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لیلی ابراهیمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لیلی ابراهیمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لیلی ابراهیمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لیلی ابراهیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلی ابراهیمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر لیلی ابراهیمی

دکتر لیلی ابراهیمی متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر لیلی ابراهیمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 111866 هستند. آدرس مطب دکتر لیلی ابراهیمی تهران است. شما میتوانید از دکتر لیلی ابراهیمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر لیلی ابراهیمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر لیلی ابراهیمی

دکتر لیلی ابراهیمی دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر لیلی ابراهیمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر لیلی ابراهیمی متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر