درمانکده
دکتر معصومه میرزامرادی

دکتر معصومه میرزامرادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر معصومه میرزامرادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر معصومه میرزامرادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر معصومه میرزامرادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر معصومه میرزامرادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر معصومه میرزامرادی چیست؟

دکتر معصومه میرزامرادی فلوشیپ پریناتولوژی - طب مادر و جنین هستند.

زودترین نوبت دکتر معصومه میرزامرادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر معصومه میرزامرادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر معصومه میرزامرادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر معصومه میرزامرادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر معصومه میرزامرادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر معصومه میرزامرادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر معصومه میرزامرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معصومه میرزامرادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر معصومه میرزامرادی

دکتر معصومه میرزامرادی فلوشیپ پریناتولوژی - طب مادر و جنین از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر معصومه میرزامرادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 31 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 37835 هستند. آدرس مطب دکتر معصومه میرزامرادی تهران است. شما میتوانید از دکتر معصومه میرزامرادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر معصومه میرزامرادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر معصومه میرزامرادی

دکتر معصومه میرزامرادی دارای مدرک فلوشیپ پریناتولوژی - طب مادر و جنین و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر معصومه میرزامرادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر معصومه میرزامرادی فلوشیپ پریناتولوژی - طب مادر و جنین به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر