درمانکده
دکتر ناهید صفری

دکتر ناهید صفری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناهید صفری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناهید صفری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناهید صفری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناهید صفری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناهید صفری چیست؟

دکتر ناهید صفری متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر ناهید صفری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناهید صفری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناهید صفری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناهید صفری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناهید صفری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناهید صفری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناهید صفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهید صفری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر ناهید صفری

دکتر ناهید صفری متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناهید صفری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97786 هستند. آدرس مطب دکتر ناهید صفری تهران است. شما میتوانید از دکتر ناهید صفری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناهید صفری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناهید صفری

دکتر ناهید صفری دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناهید صفری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناهید صفری متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر