درمانکده
دکتر شاداب صالح پور

دکتر شاداب صالح پور

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر شاداب صالح پور به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر شاداب صالح پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر شاداب صالح پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر شاداب صالح پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر شاداب صالح پور چیست؟

دکتر شاداب صالح پور فوق تخصص غدد کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر شاداب صالح پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر شاداب صالح پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر شاداب صالح پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر شاداب صالح پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر شاداب صالح پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر شاداب صالح پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر شاداب صالح پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شاداب صالح پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر شاداب صالح پور

دکتر شاداب صالح پور فوق تخصص غدد کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر شاداب صالح پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 43136 هستند. آدرس مطب دکتر شاداب صالح پور تهران است. شما میتوانید از دکتر شاداب صالح پور خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر شاداب صالح پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر شاداب صالح پور

دکتر شاداب صالح پور دارای مدرک فوق تخصص غدد کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر شاداب صالح پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر شاداب صالح پور فوق تخصص غدد کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر