درمانکده
دکتر سیدحسین صمدانی فرد

دکتر سیدحسین صمدانی فرد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدحسین صمدانی فرد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدحسین صمدانی فرد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدحسین صمدانی فرد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدحسین صمدانی فرد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدحسین صمدانی فرد چیست؟

دکتر سیدحسین صمدانی فرد فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدحسین صمدانی فرد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدحسین صمدانی فرد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدحسین صمدانی فرد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدحسین صمدانی فرد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدحسین صمدانی فرد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدحسین صمدانی فرد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدحسین صمدانی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدحسین صمدانی فرد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیدحسین صمدانی فرد

دکتر سیدحسین صمدانی فرد فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدحسین صمدانی فرد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 46212 هستند. آدرس مطب دکتر سیدحسین صمدانی فرد تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدحسین صمدانی فرد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدحسین صمدانی فرد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدحسین صمدانی فرد

دکتر سیدحسین صمدانی فرد دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدحسین صمدانی فرد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدحسین صمدانی فرد فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر