درمانکده
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رویا حسینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رویا حسینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رویا حسینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رویا حسینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رویا حسینی چیست؟

دکتر رویا حسینی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند.

زودترین نوبت دکتر رویا حسینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رویا حسینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رویا حسینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رویا حسینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رویا حسینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رویا حسینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رویا حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رویا حسینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رویا حسینی

دکتر رویا حسینی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رویا حسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 28 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 57265 هستند. آدرس مطب دکتر رویا حسینی تهران است. شما میتوانید از دکتر رویا حسینی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رویا حسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رویا حسینی

دکتر رویا حسینی دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رویا حسینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رویا حسینی فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز و متابولیسم به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر