درمانکده
دکتر فاطمه صالح پور

دکتر فاطمه صالح پور

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 18:15

آدرس مطب دکتر فاطمه صالح پور

مطب سعادت آباد

سعادت آباد - تقاطع بلوار دریا و بلوار پاکنژاد -نبش بهاران 1- پلاک 2- واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه صالح پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه صالح پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه صالح پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه صالح پور چیست؟

دکتر فاطمه صالح پور دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه صالح پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه صالح پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه صالح پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه صالح پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه صالح پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه صالح پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه صالح پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه صالح پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه صالح پور

دکتر فاطمه صالح پور دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه صالح پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33604 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه صالح پور سعادت آباد - تقاطع بلوار دریا و بلوار پاکنژاد -نبش بهاران 1- پلاک 2- واحد 2 است. شما میتوانید از دکتر فاطمه صالح پور خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه صالح پور 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه صالح پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه صالح پور

دکتر فاطمه صالح پور دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه صالح پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه صالح پور دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر