درمانکده
دکتر پریسا آقاصی

دکتر پریسا آقاصی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پریسا آقاصی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پریسا آقاصی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پریسا آقاصی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پریسا آقاصی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پریسا آقاصی چیست؟

دکتر پریسا آقاصی فوق تخصص غدد کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر پریسا آقاصی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پریسا آقاصی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پریسا آقاصی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پریسا آقاصی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پریسا آقاصی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پریسا آقاصی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پریسا آقاصی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پریسا آقاصی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پریسا آقاصی

دکتر پریسا آقاصی فوق تخصص غدد کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پریسا آقاصی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 106386 هستند. آدرس مطب دکتر پریسا آقاصی تهران است. شما میتوانید از دکتر پریسا آقاصی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پریسا آقاصی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پریسا آقاصی

دکتر پریسا آقاصی دارای مدرک فوق تخصص غدد کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پریسا آقاصی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پریسا آقاصی فوق تخصص غدد کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر