درمانکده
دکتر سارا ده بزرگی

دکتر سارا ده بزرگی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سارا ده بزرگی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سارا ده بزرگی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سارا ده بزرگی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سارا ده بزرگی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سارا ده بزرگی چیست؟

دکتر سارا ده بزرگی فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان هستند.

زودترین نوبت دکتر سارا ده بزرگی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سارا ده بزرگی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سارا ده بزرگی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سارا ده بزرگی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سارا ده بزرگی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سارا ده بزرگی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سارا ده بزرگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سارا ده بزرگی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سارا ده بزرگی

دکتر سارا ده بزرگی فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سارا ده بزرگی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 115181 هستند. آدرس مطب دکتر سارا ده بزرگی تهران است. شما میتوانید از دکتر سارا ده بزرگی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سارا ده بزرگی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سارا ده بزرگی

دکتر سارا ده بزرگی دارای مدرک فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان و متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سارا ده بزرگی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سارا ده بزرگی فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر