درمانکده
دکتر نازلی یاراحمدی

دکتر نازلی یاراحمدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نازلی یاراحمدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نازلی یاراحمدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نازلی یاراحمدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نازلی یاراحمدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نازلی یاراحمدی چیست؟

دکتر نازلی یاراحمدی متخصص دندانپزشک کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر نازلی یاراحمدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نازلی یاراحمدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نازلی یاراحمدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نازلی یاراحمدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نازلی یاراحمدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نازلی یاراحمدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نازلی یاراحمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نازلی یاراحمدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نازلی یاراحمدی

دکتر نازلی یاراحمدی متخصص دندانپزشک کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نازلی یاراحمدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 119147 هستند. آدرس مطب دکتر نازلی یاراحمدی تهران است. شما میتوانید از دکتر نازلی یاراحمدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نازلی یاراحمدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نازلی یاراحمدی

دکتر نازلی یاراحمدی دارای مدرک متخصص دندانپزشک کودکان و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نازلی یاراحمدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نازلی یاراحمدی متخصص دندانپزشک کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر