درمانکده
دکتر تقی بغدادی

دکتر تقی بغدادی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر تقی بغدادی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر تقی بغدادی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر تقی بغدادی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر تقی بغدادی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر تقی بغدادی چیست؟

دکتر تقی بغدادی فلوشیپ ارتوپدی کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر تقی بغدادی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر تقی بغدادی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر تقی بغدادی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر تقی بغدادی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر تقی بغدادی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر تقی بغدادی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر تقی بغدادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر تقی بغدادی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر تقی بغدادی

دکتر تقی بغدادی فلوشیپ ارتوپدی کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر تقی بغدادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 46 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 17238 هستند. آدرس مطب دکتر تقی بغدادی تهران است. شما میتوانید از دکتر تقی بغدادی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر تقی بغدادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر تقی بغدادی

دکتر تقی بغدادی دارای مدرک فلوشیپ ارتوپدی کودکان و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر تقی بغدادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر تقی بغدادی فلوشیپ ارتوپدی کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر