درمانکده
دکتر عزیزاله یوسفی

دکتر عزیزاله یوسفی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عزیزاله یوسفی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عزیزاله یوسفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عزیزاله یوسفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عزیزاله یوسفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عزیزاله یوسفی چیست؟

دکتر عزیزاله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر عزیزاله یوسفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عزیزاله یوسفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عزیزاله یوسفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عزیزاله یوسفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عزیزاله یوسفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عزیزاله یوسفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عزیزاله یوسفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عزیزاله یوسفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر عزیزاله یوسفی

دکتر عزیزاله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عزیزاله یوسفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 27 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 63352 هستند. آدرس مطب دکتر عزیزاله یوسفی تهران است. شما میتوانید از دکتر عزیزاله یوسفی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عزیزاله یوسفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عزیزاله یوسفی

دکتر عزیزاله یوسفی دارای مدرک فوق تخصص گوارش کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عزیزاله یوسفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عزیزاله یوسفی فوق تخصص گوارش کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر