درمانکده
دکتر آزاده افشین

دکتر آزاده افشین

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آزاده افشین به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آزاده افشین نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آزاده افشین نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آزاده افشین، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آزاده افشین چیست؟

دکتر آزاده افشین فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند.

زودترین نوبت دکتر آزاده افشین چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آزاده افشین را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آزاده افشین مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آزاده افشین در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آزاده افشین رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آزاده افشین مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آزاده افشین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده افشین با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آزاده افشین

دکتر آزاده افشین فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آزاده افشین یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 113833 هستند. آدرس مطب دکتر آزاده افشین تهران است. شما میتوانید از دکتر آزاده افشین خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آزاده افشین جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آزاده افشین

دکتر آزاده افشین دارای مدرک فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آزاده افشین مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آزاده افشین فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر