درمانکده
دکتر سید یوسف مجتهدی

دکتر سید یوسف مجتهدی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سید یوسف مجتهدی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سید یوسف مجتهدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سید یوسف مجتهدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سید یوسف مجتهدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سید یوسف مجتهدی چیست؟

دکتر سید یوسف مجتهدی فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند.

زودترین نوبت دکتر سید یوسف مجتهدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سید یوسف مجتهدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سید یوسف مجتهدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سید یوسف مجتهدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سید یوسف مجتهدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سید یوسف مجتهدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سید یوسف مجتهدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید یوسف مجتهدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سید یوسف مجتهدی

دکتر سید یوسف مجتهدی فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید یوسف مجتهدی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 56901 هستند. آدرس مطب دکتر سید یوسف مجتهدی تهران است. شما میتوانید از دکتر سید یوسف مجتهدی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سید یوسف مجتهدی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید یوسف مجتهدی

دکتر سید یوسف مجتهدی دارای مدرک فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید یوسف مجتهدی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید یوسف مجتهدی فوق تخصص کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر