درمانکده
دکتر ناهیده خسروشاهلی

دکتر ناهیده خسروشاهلی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر ناهیده خسروشاهلی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر ناهیده خسروشاهلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ناهیده خسروشاهلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ناهیده خسروشاهلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ناهیده خسروشاهلی چیست؟

دکتر ناهیده خسروشاهلی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر ناهیده خسروشاهلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ناهیده خسروشاهلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ناهیده خسروشاهلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ناهیده خسروشاهلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ناهیده خسروشاهلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ناهیده خسروشاهلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ناهیده خسروشاهلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناهیده خسروشاهلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر ناهیده خسروشاهلی

دکتر ناهیده خسروشاهلی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ناهیده خسروشاهلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 30398 هستند. آدرس مطب دکتر ناهیده خسروشاهلی تهران است. شما میتوانید از دکتر ناهیده خسروشاهلی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ناهیده خسروشاهلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ناهیده خسروشاهلی

دکتر ناهیده خسروشاهلی دارای مدرک فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ناهیده خسروشاهلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ناهیده خسروشاهلی فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر